pH Body Balance

Tip

Revoluční řešení obnovující rovnováhu pH v těle. Zajišťuje účinné odkyselení organismu, usnadňuje jeho očištění a také reguluje metabolismus. Eliminuje nahromaděné v těle usazeniny těžkých kovů.

Okyselení organismu je příčinou mnoha problémů, proto stojí za to postarat se o účinné odkyselení, díky kterému bude obnovena acidobazická rovnováha v těle. Dosažení tohoto stavu usnadní očištění organismu od toxinů, odstranění škodlivých těžkých kovů a zastavení nebezpečného pro naše kosti odvápnění. V Blue Nature jsme toho názoru, že samotná příroda umožňuje najít nejlepší řešení pro zdraví, a technologie ji může pouze podporovat. Na základě této myšlenky vznikl náš inovativní přípravek pH Body Balance, díky kterému překyselení rychle přestane být problémem.

Nadměrné okyselení organismu nese nejen nežádoucí účinky na zdraví, ale také na naši každodenní pohodu a pohodlí. Usnadňuje to rozpoznání a předcházení tomuto procesu, než začne vážně poškozovat naše tělo. Je třeba připomenout, že dlouhodobý nadbytek kyselin a narušená acidobazická rovnováha nejen zastavují přirozené očišťování organismu, ale škodí také kosternímu systému jeho odvápněním, což zvyšuje mimo jiné lámavost kostí. Takže co může naznačovat, že rovnováha pH v našem těle byla narušena?

Mezi příznaky okyselení patří mimo jiné:

  • chronická ospalost, navzdory dostatečně dlouhému spánku
  • opakující se bolesti hlavy, svalů a kloubů
  • pocity slabosti a malátnost,
  • neúčinný boj proti nadváze navzdory odříkání,
  • opakující se střevní potíže, časté pálení žáhy
  • náchylnost k infekcím, obtížnější než obyčejné alergie.

Aktivní složky:

Tajemství účinnosti doplňku stravy pH Body Balance spočívá ve správných poměrech a kombinaci složek, jako je mimo jiné jedlá soda (přirozeně zvyšuje hodnotu pH), neutralizujících toxiny a přítomných v mnoha druzích ovoce pektinů a také Aceroly a Stévie, které jsou zdrojem léčivých látek a vitamínu C. Tuto kombinaci doprovází přírodní a příjemná chuť přípravku, díky němuž budeme raději po něm pravidelně sahat a rychle porazíme okyselení!

Použití:

Stačí rozpustit pár gramů ve sklenici a vypit čtvrt hodiny před snídání, aby se náš organismus začal pravidelně odkyselovat a brzy získal zpět rovnováhu a schopnost samoočišťování a regenerace.

Balení:

Stačí rozpustit pár gramů ve sklenici a vypit čtvrt hodiny před snídání, aby se náš organismus začal pravidelně odkyselovat a brzy získal zpět rovnováhu a schopnost samoočišťování a regenerace.

Doporučení:

Acidobazická rovnováha

Pojem "acidobazická rovnováha" (rovnováha kyselin a zásad) obvykle spojujeme s hodinou chemie ve škole. Avšak týká se nás všech, protože naše těla jsou malé chemické továrny. Acidobazická rovnováha je stav, ve kterém je zachován určitý poměr kationtů (kladně nabité ionty) a aniontů (záporně nabité ionty) v tělesných tekutinách. Je to podmínka pro správné pH tělních buněk a také správný průběh životních procesů.

 

  • Dostupnost: Skladem
  • Typ zboží: Výchozí
  • Kód zboží: L402
  • Jednotka ks


Cena 259  Kč