6th SENSE - Voda po holení

pečující péče pro muže 100ml

 

Otevřete svůj šestý smysl.

Voda po holení 6th SENSE má osvěžující a nevtíravou levandulovou vůni. Potvrdí hladké oholení každého gentlemana a zvedne mu sebevědomí a optimismus. Vůně levandule je známá svými pozitivními účinky na psychiku a silice, v levanduli obsažené, mají také antiseptické účinky, zklidňují bolest, hojí zanícené ranky, brání tvorbě jizev a podporují regeneraci pokožky.

Kombinace složek této vody po holení - citrusů, eukalyptu a dalších přísad - působí pozitivně také na dýchací systém. Ten se otevírá aromaterapeutickým účinkům, zcitlivují se smysly a otevírá se k „šestému smyslu“.

hlava: verbena, zelené citrusy, eukalyptus

srdce: levandule, šalvěj

základ: koření, pryskyřice

 

 Jak správně používat vodu po holení?

Vodu po holení 6th SENSE můžete použít jak po holení, tak i jako doplněk pro příjemné ošetření a osvěžení své pleti po horké sprše či koupeli.

Použití pro nutné zklidnění pleti po holení:

Nejprve si opláchněte obličej studenou vodou, abyste odstranili zbytky mýdla a pokožka se stáhla. Studená voda pleť osvěží, chrání ji před nečistotami a zacelí drobná škrábnutí. Lehce poklepejte tvář suchým ručníkem a jemně vmasírujte vodu po holení na tvář. Pokožka je po holení velmi citlivá, takže nikdy tvář netřete, nedrhněte ani neškrábejte! Holením obvykle odstraníte společně s vousy i vrchní část pokožky a tření by tak způsobilo podráždění. Voda po holení 6th SENSE je ideální jak pro dezinfekci, tak pro stažení a ošetření pleti tváře.

 

Výrobce:
UNIQ COSMETICS Czech s.r.o.

  • Dostupnost: Skladem
  • Typ zboží: Výchozí
  • Kód zboží: L253
  • Jednotka ks


Cena 390  CZK